DorpsVISIE was erbij in de tent!!

DorpsVISIE mengt zich graag onder de mensen in ons dorp en was er daarom ook bij tijdens de zittingsmiddag in de carnavalstent. Het waren bruisende en lachwekkende uren, alhoewel het karakter van carnaval steeds meer is gaan verdwijnen en het meer een algemene, maar wel leuke show is geworden.
Deze uitspraak werd verschillende malen gehoord op deze middag.
Een beetje jammer, want voor de bezoekers (senioren) op deze zittingsmiddag is dit, en het kijken naar de optocht, toch het enige uitje met carnaval.
Misschien tijd voor een kleine aanpassing?
De nieuwe generatie jong-senioren zijn tenslotte al volop aanwezig.
Wat DorpsVISIE opvalt is het grote aantal vrijwilligers die eraan meewerken om carnaval in ons dorp tot een mooie, prettige en vooral sociale gebeurtenis te maken. Niet alleen wordt er gewerkt met de carnavalsdagen zelf, maar vooral ook de maanden en laatste weken vooraf.
DorpsVISIE beseft terdege dat zonder al die vrijwilligers de carnaval in ons dorp en vooral in de tent er heel anders uit zou zien!
Neem het decor op het podium, helemaal in stijl van de prins, wat men kan zien als een kunstwerk met een kleine k. De vele vrijwilligers die op, vóór en achter het podium werkzaam zijn. De vele artiesten die zich vrijwillig inzetten om te zorgen dat de bezoekers leuke avonden en ‘n middag hebben, vol vermaak en hilariteit met een kwinkslag naar het herkenbare onder ons.
Deze voorstellingen in de tent zijn, mede door al deze hulp van vrijwilligers, een treffen geworden van vele bekenden.
Een soort reünie zou men het kunnen noemen, gezien de vele spontane begroetingen!
DorpsVISIE dankt daarom ALLE vrijwilligers die zich inzetten om het carnaval in ons mooi Son en Breugel tot een geweldige tijd te maken.
Eén kleine kanttekening: zo jammer dat er (nog steeds) geen dames een zetel hebben in de Raad van Elf!
De fractie van DorpsVISIE wenst alle carnavalsvierders grandioze dagen toe!
Alaaf!

DorpsVISIE Son en Breugel.

Marianne van der Putte-Verhoeven.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *